Pokud jste z České republiky, určitě navštivte stránky Mostbet CZ, kde najdete sportovní sázkové služby, online kasina, hry a sázení. Je zde vše pro pohodlnou hru: široká řada událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako jednoduchá registrace a rychlý výběr peněz. A aby vám v důležitý okamžik nic neuniklo, nainstalujte si naši mobilní aplikaci!

kurzy@languagezone.cz

Tel.: +420 776 463 434 / Tel.: +420 703 142 377

Příměstský tábor 2022

Příměstský tábor 2022

Milí rodiče,
pro letošní rok jsme se rozhodli uchýlit do ryze uměleckého světa a v létě se těšíme na všechny, kdo má rád divadlo, film prostě komediantství jako takové a hlavně se chce s námi učit i anglicky.

Jak to bude pokud se tábor neotevře?

V případě, že se tábor neuskuteční, peníze vám budou vráceny, nebo bude vystaven poukaz, záleží jen na vás!

Jak to bude v případě karantény?

Pokud se vaše dítě ocitne v  karanténě v souvislosti s Covid 19, a nebude se tak moci zúčastnit tábora, vystavíme vám na uhrazenou částku poukaz. Ten bude možné využít na jakýkoliv jiný tábor v příštím roce/termín táborů v tomto roce, pořádaný Language Zone. Nařízení karantény je třeba doložit dokladem od hygienické stanice nebo jiným oficiálním dokumentem.
Těšíme se na společná dobrodružství v létě 2022!
Tým Language Zone.

Přihláška na příměstský tábor 2022

Termíny a ceny

 

Turnus Termín Cena
I. turnus - OBSAZENO ----- 3.900 Kč
II. turnus 25.7. – 29.7.2022 3.900 Kč

Místo konání

Brandýs nad Labem – Petra Jilemnického 15/4, 250 01.


Náplň tábora Language Zone má TALENT

Jak sám název napovídá, budeme se věnovat divadlu a filmu, a to z obou stran, jako herci i jako filmoví a divadelní profíci. Zkusíme si i nějaký ten svůj film natočit nebo svoje divadlo zrežírovat. Čeká nás spousta zábavy a tvůrčí práce a nezapomínejme, že spoustu věcí se bude dít v angličtině. Seznámíme se s novým prostředím, s novými slovíčky a věříme, že na závěr budeme na sebe všichni patřičně pyšní!


Přihláška – online formulář

Následně obdržíte potvrzení a údaje k platbě.

Přihláška na příměstský tábor 2022

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...