Pokud jste z České republiky, určitě navštivte stránky Mostbet CZ, kde najdete sportovní sázkové služby, online kasina, hry a sázení. Je zde vše pro pohodlnou hru: široká řada událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako jednoduchá registrace a rychlý výběr peněz. A aby vám v důležitý okamžik nic neuniklo, nainstalujte si naši mobilní aplikaci!

kurzy@languagezone.cz

Tel.: +420 776 463 434 / Tel.: +420 703 142 377

On-line rozřazovací testy

Vyberte si jazyk a absolvujte příslušnou sadu testů. Otázky jsou řazeny podle obtížnosti. Pokud už si s obsahem testu nevíte rady, nepokračujte na vyšší úroveň - není nutné vyplnit testy všech úrovní!

Vyhodnocení testů

Ve vyhodnocení testů používáme úrovně pokročilosti (A1–C1) dle Evropského referenčního rámce pro jazyky (CEFR) - viz názvy jednotlivých testů. Po odeslání testu Vám na Vámi uvedený e-mail přijde vyhodnocení jednotlivý testů. Následně vám odepíšeme, jakou úroveň bychom Vám doporučili. Nebo si podle svého výsledku můžete sami na webu vybrat z nabídky jazykových kurzů odpovídající kurz, případně se s námi o své volbě poradit.

Zkusit můžete tyto testy:

Angličtina
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...