Pokud jste z České republiky, určitě navštivte stránky Mostbet CZ, kde najdete sportovní sázkové služby, online kasina, hry a sázení. Je zde vše pro pohodlnou hru: široká řada událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako jednoduchá registrace a rychlý výběr peněz. A aby vám v důležitý okamžik nic neuniklo, nainstalujte si naši mobilní aplikaci!

kurzy@languagezone.cz

Tel.: +420 776 463 434 / Tel.: +420 703 142 377

O nás

Jazykovou školu vede Mgr. Aneta Černíková, absolventka PedF UJEP v oboru výuka jazyků. Dva semestry strávila na stáži na univerzitě ve Velké Británii, kde studovala obor English and Drama. Je držitelkou CELTA certifikátu. Několik let vyučovala na gymnáziu. Nabízíme širokou škálu kurzů od skupinových, přes individuální až po firemní. Vyučujeme všechny věkové kategorie (mladší i starší školáci, studenti, dospělí, senioři) na všech úrovních (od začátečníků až po přípravu na mezinárodní certifikované jazykové zkoušky – KET, PET a FCE).

Výuka probíhá v našich učebnách v Brandýse nad Labem a v Praze 9-Letňanech. V případě zájmu vyučujeme přímo ve firmách nebo u studentů doma. Kromě výuky samotné poskytujeme studentům podporu prostřednictvím služby Mycat (informace o výuce, kontakt s lektorem). Náš tým lektorů tvoří plně kvalifikovaní čeští i zkušení zahraniční učitelé. Kvalitu výuky pravidelně ověřujeme mj. prostřednictvím zpětné vazby od studentů.

Nabídka kurzů

V jazykové škole Language Zone můžete studovat širokou škálu jazyků:

ANGLIČTINA

je v současnosti nutnou „životní podmínkou“ jak v pracovním životě, tak při cestování. Její studium se může stát celoživotním koníčkem a zálibou. Procvičovat ji můžete téměř na každém kroku: při sledování filmů, poslechu písniček nebo brouzdání na netu. Chcete přestat s „věčnými začátky“? Pusťte se do toho s námi!

NĚMČINA

je v našem regionu čím dál tím víc v kurzu, stále více firem ji od svých zaměstnanců vyžaduje. Že je těžká a nezáživná? Zapomeňte na trápení ze školních let a zkuste se ji s námi naučit! Zábavně, živě a s moderními výukovými materiály.

FRANCOUZŠTINA

ITALŠTINA

ŠPANĚLŠTINA

je druhým nejrozšířenějším mateřským jazykem na světě (480 000 000 rodilých mluvčích v roce 2018!) a ve světě se ji učí přes 21 milionů lidí. Je oficiálním jazykem Španělska a 19 států Jižní a Střední Ameriky, velmi rozšířená je též ve Spojených státech amerických. Španělština je tedy klíčem k velmi pestré kultuře, ale její studium přináší potěšení i samo o sobě.

RUŠTINA

ČEŠTINA PRO CIZINCE

ČÍNŠTINA

Chystáte se vyrazit do Číny nebo máte v plánu obchodovat s čínskými firmami? Chodíte rádi do čínské restaurace? Baví vás cizí jazyky a chcete zkusit něco netradičního? Myslíte si, že čínské znaky jsou jen „rozsypaný čaj“? Zajímá vás jejich struktura a způsob, jak jsou tvořeny? Pokud zní vaše odpověď: „Ano.“, zkuste se s námi učit čínsky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...