Pokud jste z České republiky, určitě navštivte stránky Mostbet CZ, kde najdete sportovní sázkové služby, online kasina, hry a sázení. Je zde vše pro pohodlnou hru: široká řada událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako jednoduchá registrace a rychlý výběr peněz. A aby vám v důležitý okamžik nic neuniklo, nainstalujte si naši mobilní aplikaci!

kurzy@languagezone.cz

Tel.: +420 776 463 434 / Tel.: +420 703 142 377

Příměstský tábor

První příměstský tábor s rodilým mluvčím pořádaný Language Zone v červnu 2020. Termín – 20.7.-24.7.

Letošní historicky první anglický tábor byl realizován ve spolupráci s Kulturním a vzdělávacím centrem Vincent v Praha Vinoř. Pro děti byl připraven bohatý program s výukou angličtiny, kterou vedl rodilý mluvčí Tomas z Austrálie. Děti se dozvěděli mnoho nového o našich kontinentech a vytvořili krásné plakáty se zvířátky k dané lokalitě. Samozřejmě nechybělo ani sportovní vyžití. Děti si odnesly certifikáty o absolvování anglického tábora a drobné ceny, věříme, že i spousty hezkých zážitků. Společně se těšíme na další příměstské tábory v příštím roce.

Fotografie z tábora


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...