Pokud jste z České republiky, určitě navštivte stránky Mostbet CZ, kde najdete sportovní sázkové služby, online kasina, hry a sázení. Je zde vše pro pohodlnou hru: široká řada událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako jednoduchá registrace a rychlý výběr peněz. A aby vám v důležitý okamžik nic neuniklo, nainstalujte si naši mobilní aplikaci!

kurzy@languagezone.cz

Tel.: +420 776 463 434 / Tel.: +420 703 142 377

On-line přihláška k jazykovému kurzu

Přihláška do jazykového kurzu

Vaše adresa - země
Jste firmou, či konkrétní osobou?

Platí se celá částka kurzu buď předem (převodem na účet, hotově ve škole) nebo na první hodině. Student má nárok se po první hodině rozhodnout, zda chce v kurzu pokračovat, nebo ne. Jestliže se student rozhodne v kurzu pokračovat, částka zaplacená za kurz se stává nevratnou. Cena kurzu se řídí dle aktuálního ceníku pro školní rok 2018/2019. Zameškané hodiny ve skupinových kurzech nelze nahrazovat. U individuálních kurzů lze hodinu bezplatně zrušit, ale nejpozději 24 hodin před začátkem výuky, případně po předchozí dohodě s lektorem. Lze domluvit náhradní lekci, vždy dle časových možností lektora a studenta. U sdílených individuálních kurzů lze hodinu odvolat stejně jako u individuálních kurzů, ale jen jestliže se shodnou oba studenti. Předplacené lekce lze vyčerpat po dobu 5 měsíců (16 hodin). Po uplynutí této doby nevyčerpané výukové hodiny propadají!

Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Language Zone s.r.o., se sídlem Tupolevova 516/100, 199 00 Praha 9, IČ 03200574, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu plnění smlouvy evidujeme Adresa, Fakturační údaje, IČ, Jméno, Jméno lektora, Jméno zákonného zástupce, Příjmení, 10 let po ukončení smlouvy. Tyto údaje zpracováváme za účelem plnění smlouvy vyplývající z předmětu a rozsahu uzavřené smlouvy. Tyto údaje dále předáváme subjektům Magdalena Rytinová, Alena Pilnáčková, Alexander William Martin, Ana Maria Pardo Echeverri, Aneta Černíková, Eric Archibald, Gianfranco Sacilloto, Hana Šůrová, Hyeong-in Choi, Iveta Pochová, Jakub Jílek, Jana Dresselová, Martina Doubková, Martina Lustigová, Martina Skřivanová, Michelle Freeman, Nicolle Miklovich, Olga Kuníková, Paricia Parra Romero, Simona Suchanová, Věra Ognarová, Veronika Štefanová, Vojtěch Klimt. Z právního titulu oprávněného zájmu evidujeme Email, Telefon, 5 let po ukončení smlouvy. Tyto údaje zpracováváme za účelem oboustranná komunikace s klienty. Tyto údaje dále předáváme subjektům Magdalena Rytinová, Alena Pilnáčková, Alexander William Martin, Ana Maria Pardo Echeverri, Aneta Černíková, Eric Archibald, Gianfranco Sacilloto, Hana Šůrová, Hyeong-in Choi, Iveta Pochová, Jakub Jílek, Jana Dresselová, Martina Doubková, Martina Lustigová, Martina Skřivanová, Michelle Freeman, Nicolle Miklovich, Olga Kuníková, Paricia Parra Romero, Simona Suchanová, Věra Ognarová, Veronika Štefanová, Vojtěch Klimt. S hlavními Zásadami ochrany a zpracování osobních údajů se můžete seznámit v tištěné formě na nástěnce v prostorách jazykové školy, nebo na www.languagezone.cz.

12 + 7 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

Přihláška pro zájemce k tisku a podpisu zde

Přihláška pro rodiče nezletilých dětí k tisku a podpisu zde


Copyright © 2018. All Rights Reserved. Created by Studiografix.cz


Kde nás najdete:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...