Pokud jste z České republiky, určitě navštivte stránky Mostbet CZ, kde najdete sportovní sázkové služby, online kasina, hry a sázení. Je zde vše pro pohodlnou hru: široká řada událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako jednoduchá registrace a rychlý výběr peněz. A aby vám v důležitý okamžik nic neuniklo, nainstalujte si naši mobilní aplikaci!

kurzy@languagezone.cz

Tel.: +420 776 463 434 / Tel.: +420 703 142 377

Náš tým

Naši učitelé mají ukončené vysokoškolské vzdělání nebo vysokou školu studují, mnozí žili a pracovali dlouhá léta v zahraničí, získali praxi při výuce jazyků a odborných předmětů na středních, vysokých a jazykových školách. Kromě výuky se podílejí také na tvorbě studijních materiálů a učebnic pro studenty.
Tým našich učitelů je vybrán z lidí, kteří se dobře znají a komunikují spolu i mimo prostředí školy. Součástí našeho přátelského týmu se pak stávají i naši studenti.

Magdalena Rytinová

angličtina
Jako lektorka pracovala již během svého studia na FF UK v Praze (obor anglistika-amerikanistika a sinologie), kromě angličtiny vyučuje i čínštinu a češtinu pro cizince. V současné době se podílí i na vedení jazykové školy.

Martina Doubková

angličtina
Anglický jazyk vnímám jako nedílnou součást svého života. Devět let jsem žila v Anglii, kde jsem postupně získala všechny certifikáty Cambridge. Po návratu do Čech jsem začala učit v jazykové škole. Je to práce, která mě neskutečně baví, protože za sebou vidím výsledky. Těší mě, když se lidé zlepšují a začínají komunikovat v jazyce, který je v dnešní době nezbytností.

Iveta Pochová

angličtina
Cizí jazyky ji bavily již od dětsví, za svůj život se věnovala studiu českého jazyka a literatury, z cizích jazyků angličině, němčině, polštině, chorvatštině, arabštině, avšak jejím pracovním jazykem se stala právě angličina. Je držitelkou jazykového certifikátu British Council a angličtině se kromě její výuky v naší škole věnuje jako překladatelka zahraničních dokumentárních pořadů.

Aneta Černíková

angličtina
Jazykovou školu vede Mgr. Aneta Černíková, absolventka PedF UJEP v oboru učitelství - výuka jazyků. Během studia strávila dva semestry na stáži na univerzitě ve Velké Británii, kde studovala obor English and Drama. Od roku 2008 je držitelkou ceritifkátů TKT a CELTA pro výuku dospělých. Má 17 let zkušeností s výukou dětí i dospělých. Několik let vyučovala na gymnáziu.

Věra Ognarová

angličtina
Po pětiletém pobytu ve Velké Británii vystudovala anglický jazyk a literaturu na Masarykově univerzitě v Brně. Má také CPE certifikát. Učí tři roky a práce ji naplňuje. Studenty se snaží zejména zbavit ostychu, povzbudit, motivovat a přimět mluvit.

Olga Kuníková

angličtina
Přesto, že vystudovala na Evropské Univerzitě v Bruselu byznys a marketing, jejím snem a vášní bylo od malička povolání učitelky. S výukou angličtiny začala před téměř dvaceti lety v Mexiku a od té doby žila i pracovala v mnoha různých zemích a kulturách. V jejích lekcích je vždy hlavní důraz kladen na aktivní interakci a komunikaci se studenty a jejich přípravu pro plnohodnotné využití nabytých vědomostí v praktickém používání jazyka. Ráda učí dospělé i děti všech úrovní od úplných začátečníků po pokročilé.

Jana Dresselová

němčina
Po studiu mezinárodních vztahů a ekonomické žurnalistiky na VŠE v Praze působila jako redaktorka v časopisech a televizi, později absolvovala pedagogické minimum v oboru germanistika. V posledních letech se věnuje výuce němčiny všech úrovní od začátečníků až po pokročilé. Ve svých hodinách využívá nejraději čistě německé učebnice jako Schritte International a Menschen (pro úroveň A1 - A2), pro pokročilejší například Themen Aktuell - to vše od nakladatelství Hueber. Lekce doplňuje články a poslechy z Deutsche Welle a dalších německých serverů.

Hana Šůrová

němčina
Vystudovala germanistiku a rusistiku na brněnské filosofické fakultě. Profesně se věnuje výuce němčiny, ruštiny a češtiny pro cizince (specializace na německé a slovanské mluvčí). V současnosti vede převážně kurzy němčiny.

Veronika Štefanová

španělština
Vystudovala španělštinu a komparatistiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a učitelství pro střední školy na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Při studiu díky stipendijnímu programu Erasmus strávila rok ve španělské Granadě. Zajímá ji literatura, zejména pak argentinská, kromě vyučování španělštiny se též věnuje překládání ze španělštiny do češtiny. Ráda připravuje pestré lekce, při nichž studenti mohou využít různé způsoby učení a vyzkoušet si používání jazyka v běžných situacích.

Gianfranco Sacilotto

italština
Jsem rodilý mluvčí původem z Benátek v Itálii. Poslední dva roky se věnuji výuce italského jazyka s důrazem na mluvené slovo a jeho rozvoj. Během kurzu i na jeho závěr poskytuji studentům zpětnou vazbu, která jim pomáhá nastavit si dosažitelné cíle a rozpoznat své silné a slabé stránky. Ať už se jazyk učíte pro radost, nebo kvůli práci, vždycky by Vás to mělo bavit a měli byste to dělat především pro sebe.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...