kurzy@languagezone.cz

Tel.: +420 776 463 434 / Tel.: +420 703 142 377

Příměstský tábor 2021

Milí rodiče,
I tento rok přicházíme s nabídkou letních příměstských táborů s angličtinou. Tentokrát navíc i s ujištěním, že pokud by tábory neproběhly, o své peníze nepřijdete!. Vyplněním přihlášky nic neriskujete. Pevně doufáme, že léto již bude Covid - negativní, ale v případě, že by opatření přetrvávala, vám peníze vrátíme.

Jak to bude pokud se tábor neotevře?

V případě, že se tábor neuskuteční, peníze vám budou vráceny, nebo bude vystaven poukaz, záleží jen na vás!

Jak to bude v případě karantény?

Pokud se vaše dítě ocitne v  karanténě v souvislosti s Covid 19, a nebude se tak moci zúčastnit tábora, vystavíme vám na uhrazenou částku poukaz. Ten bude možné využít na jakýkoliv jiný tábor v příštím roce/termín táborů v tomto roce, pořádaný Language Zone. Nařízení karantény je třeba doložit dokladem od hygienické stanice nebo jiným oficiálním dokumentem.
Těšíme se na společná dobrodružství v létě 2021!
Tým Language Zone.

Přihláška na příměstský tábor 2021

Termíny a ceny

 

Termín Cena Téma Místo
19.7. - 23.7. 20213.800 Kč
POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA
Master ChefBrandýs nad Labem
26.7. - 30 .7. 2021OBSAZENOMaster ChefBrandýs nad Labem

 

Místo konání - Master Chef:

Brandýs nad Labem – Petra Jilemnického 15/4, 250 01.
Odtud budeme vyrážet do blízkého okolí – například k cyklostezce u Labe. Vařit budeme chodit do útulné Midi Café!

 

 


Tábor - Master Chef

Hlavní tématikou, jak již název napovídá, je vaření. Děti se naučí připravit oblíbené pokrmy a moučníky pod vedením zkušeného kuchaře. Mezi nejzajímavější jistě patří grilovaná chobotnice. Jakožto jazyková škola, nesmíme opomenout výuku anglického jazyka. Závěr dne vždy děti stráví s lektorem anglického jazyka – rodilým mluvčím či cizincem. Doplní slovní zásobu a naučí se pár důležitých gastronomických frází, které závěrem využijí v poslední den tábora, kdy si připraví barbecue party pro rodiče se vším všudy – jako pravý profesionálové! Děti si vždy domů donesou malou ochutnávku, toho co ten den uvaří či upečou.


Přihláška – online formulář

Následně obdržíte potvrzení a údaje k platbě.

Přihláška na příměstský tábor 2021

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...